دیپلماسی❜ دانشگاهی/ بازدید وزیر نفت از غرفه دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران

  • بازدید: ۶۱۳
دانشگاهی/ بازدید وزیر نفت از غرفه دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز جمعه سوم بهمن ماه 1399 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار کرد. در این نمایشگاه شرکت های خارجی و داخلی فعال در حوزه های پایین دستی و بالادستی نفت شرکت کرده اند. از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه دانشگاه هایی هستند که در ارتباط با طرح های فناورانه میدان محور و اکتشاف با شرکت ملی نفت قرارداد دارند. در همین راستا دانشگاه فردوسی مشهد که مجری یک طرح میدان محور و دو طرح اکتشافی می باشد، به منظور ارایه توانمندی های این دانشگاه در حوزه های بالادستی و پایین دستی به صورت فعال در نمایشگاه شرکت نموده است.

در روز افتتاح نمایشگاه، غرفه دانشگاه مورد بازدید مهندس زنگنه وزیر نفت قرار گرفت که توسط رئیس پژوهشکده نفت و گاز دانشگاه در مورد طرح های در درست اجرا و توانمندی های دانشگاه توضیحات ارایه شد. همچنین غرفه دانشگاه فردوسی مشهد به طور جداگاه مورد بازدید دکتر مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت و مهندس طالقانی مدیر امور پژوهش و فناوری شرکت نفت قرار گرفت و در جریان توانمندی های دانشگاه و طرح های در دست اجرا قرار گرفتند. این نمایشگاه از سوم الی ششم بهمن ماه فعال است.


99110403

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/7690


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها