تماس با ما

 بازدید:  ۳۴۵۲

راه های ارتباطی با اندیشکده بین المللی فرهیخت:

به ترتیب پاسخ‌گویی سریعتر:

 • ارتباط نوشتاری از طریق فرم زیر (مندرج در همین صفحه)
 • ارتباط نوشتاری گفت وگوی برخط (چت آنلاین - سرویس ایرانی ارتباط با مخاطب گفتینو) قابل دسترسی در تمام صفحات (نشانه فیروزه ای دایره ای سمت چپ هر صفحه)
 • ارتباط نوشتاری و ارسال فایل و مستندات از طریق یکی از پست الکترونیکی های: 
  • farhikhtt (at) gmail .com
  • zargary (at) gmail .com

 • ارتباط نوشتاری از طریق سامانه ی پیامکی ۳۰۰۰۷۸۷۸۷۸ ( با نگارش دیگر ۷۸-۷۸-۷۸ - ۳۰۰۰)
 • ارتباط نوشتاری از طریق بخش پیام رسان سرویس های اینستاگرام، توییتر، فیس بوک و آپارات اندیشکده


مشهد، ایران
آخرین به روزرسانی: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

 • سئوالی دارم و آن اینکه چرا نام اندیشکده را فرهیخت گذاشتید در حالی که تمام موضوع کاری شما رویکرد بین المللی مشهده، مثلاً بهتر نبود همون اندیشکده رویکرد بین المللی مشهد می گذاشتید؟
  پاسخ:
  سلام فرهیخته گرامی، این نامگذاری، تجربه ای است آینده پژوهانه از جشنواره بین‌المللی، فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام، چون مبدع و مؤسس دو بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز روابط بین‌الملل این جشنواره، خوشبختانه همین دوستان گروه فرهیخت هستند. آنجا باید برای سایت این جشنواره ، نام مناسبی پیدا می کردیم و به شمس توس رسیدیم که بعد از بیست سال ، می بینید که تجربه ی موفقی بود و اکنون این نام کاملاً در کشور جا افتاده و دامنه مشابه آن هم نزد ماست. پنج سال بعدش که اندیشکده تأسیس شد، با الهام از همین تجربه، به نام فرهیخت رسیدیم که به نظر اکثر همکاران، وجه تسمیه مناسبی است چون کار یک اندیشکده علمی و پژوهش محور آنهم در مورد مشهدالرضا، جز توسط فرهیختگان و با قلمی فرهیخته، ممکن نیست و می بینید که با گذشت قریب به ۱۵ سال، الحمدلله این نام هم جا افتاده و ارتباطاتی که از اقصی نقاط جهان اسلام و بلکه جهان معاصر داریم، اثبات کننده این ادعاست. 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها