دیپلماسی❜ شهری/ شهرداری مشهد به طور رسمی رئیس کمیسیون گردشگری مجمع شهرداران آسیایی شد

  • بازدید: ۱۵۷
شهری/ شهرداری مشهد به طور رسمی رئیس کمیسیون گردشگری مجمع شهرداران آسیایی شد
شهرداری مشهد

شهرداری مشهد با کسب اکثریت آرا در میان سایر شهرهای کاندیدا، به طور رسمی رئیس کمیسیون گردشگری مجمع شهرداران آسیایی شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی جهانشهر، شهرداری مشهد که عضویت هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی را در اختیار دارد به دعوت شهردار کازان در نهمین اجلاس این مجمع به‌عنوان عضو هیئت اجرایی شرکت کرده است.

دوره پیشین این مجمع، شهرداری مشهد کاندیدای تصاحب کمیسیون گردشگری مجمع شهرداران آسیایی شده بود که امسال و در نهمین دوره از این اجلاس و در فضایی رقابتی موفق شد تا با اکثریت آرا، ریاست این کمیسیون را در اختیار بگیرد.

گفتنی است شهرداری مشهد در این دوره از مجمع شهرداران آسیایی پیش‌نویس همکاری‌های بین‌المللی با شهرداری کازان را تهیه‌ کرده است که درباره آن در حاشیه اجلاس گفتگو خواهد شد؛ کازان یکی از مهم‌ترین شهرهای روسیه و شهری مسلمان‌نشین است که سالانه رویدادهای مختلف بین‌المللی به میزبانی آن برگزار می‌شود.


:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/1329


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها