دیپلماسی❜ دینی/ مشهد و برپایی بزرگترین گردهمایی کودکان و نوجوانان جهان اسلام در حرم رضوی از ۱۷ ملیت + ویدئو + گزارش تصویری

  • بازدید: ۱۲۳
دینی/ مشهد و برپایی بزرگترین گردهمایی کودکان و نوجوانان جهان اسلام در حرم رضوی از ۱۷ ملیت + ویدئو + گزارش تصویری
آستان قدس رضوی

بزرگترین گردهمایی کودکان و نوجوانان جهان اسلام به مناسبت دهه ولایت در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

بزرگترین گردهمایی کودکان و نوجوانان جهان اسلام عصر یکشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان از ۱۷ ملیت مختلف در صحن غدیر حرم رضوی برپا شد.

اجرای سرود به پنج زبان عربی، فارسی، انگلیسی، اردو و آذری، دکلمه خوانی و قرائت قرآن از جمله ویژه برنامه های این گردهمایی بوده است.

کارشناس برگزاری برنامه‌های کودکان مدیریت زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: این ویژه برنامه به مناسبت عید غدیر و با هدف نشر آموزه‌های دینی و معرفتی و معرفی سبک زندگی رضوی به کودکان جهان اسلام تدارک دیده شده است.

"منال فرج" افزود: این کودکان از ملیتهای مختلف از جمله لبنان، سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، هندوستان، نیجریه، بحرین و عربستان هستند که به عنوان زائر در این گردهمایی حضور یافتند.

از عید قربان تا عید سعید غدیر خم به عنوان دهه ولایت و امامت نامگذاری شده است.

>>> مشاهده ی گزارش تصویری ...

>>> مشاهده ی گزارش ویدئویی - اول ...

>>> مشاهده ی گزارش ویدئویی - دوم ...
:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/1300


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها