دیپلماسی❜ دینی/ زائران غیرایرانی عرب و اردوزبان در فاب دوربین مراسم دعای عرفه حرم مطهر رضوی + گزارش تصویری

  • بازدید: ۱۹۴
دینی/ زائران غیرایرانی عرب و اردوزبان در فاب دوربین مراسم دعای عرفه حرم مطهر رضوی + گزارش تصویری

آستان قدس رضوی

به مناسبت فرارسیدن نهم ذی الحجه روز عرفه (۱۴۰۲/۰۴/۰۷) ، بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) حال و هوای خاصی پیدا کرده است. علاوه بر زائران داخلی، زوار غیرایرانی بارگاه منور رضوی هم برای شرکت در مراسم قرائت دعای روح‌بخش عرفه به حرم مطهر مشرف می‌شوند.

کلیپ حاضر، برداشتی است زیبا از نیایش دو گروه زائران عرب زبان و اردو زبان که در دو رواق حرم مطهر رضوی گرد هم نشسته و به دعا و راز و نیاز با خدا می پردازند.

علاوه بر نمایش تصاویر نیایش زوار، در این کلیپ با تنی چند از خادمان حرم و همچنین زوار اردو زبان و عرب زبان گفت و گو شده که بخشی از حال و هوای معنوی آنان را در این روز معنوی و در جوار قطعه ای از بهشت رضوی، بازگو می کند.

اندیشکده ی بین المللی فرهیخت به سهم خود از مساعی همه ی خادمان رویکرد بین المللی شهر و استان امام مهربانی ها بویژه خدام حرم رضوی در خدمت رسانی خالصانه به زوار غیرایرانی حرم مطهر امام هشتم، حضرت اباالحسن الرضا علیه السلام قدردانی و سپاسگزاری می نماید.

>>> مشاهده ی گزارش تصویری...

>>> مشاهده ی گزارش ویدئویی...

 

 

 

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/3088


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها