دیپلماسی❜ دینی/ تقویم فرهیخت: زمستان ۱۴۰۲، برپایی همایش بین المللی امام رضا (ع) و گفتگوی ادیان در مشهد

  • بازدید: ۱۸۲
دینی/ تقویم فرهیخت: زمستان ۱۴۰۲، برپایی همایش بین المللی امام رضا (ع) و گفتگوی ادیان در مشهد
آستان قدس رضوی

همایش بین المللی امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان به همت بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، زمستان ۱۴۰۲ در مشهد برگزار خواهد شد. 

همایش بین المللی امام رضا (ع) و گفتگوی ادیان توسط بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی و دانشگاه امام صادق (ع)، با همکاری مراکز مختلف دانشگاهی و حوزوی داخلی و خارجی در زمستان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. 

اهداف این همایش شامل گفتگو و هم زیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر، تقویت تعامل علمی بین دانشمندان ادیان و مذاهب گوناگون، تقویت تعامل علمی میان مؤسسات دینی ایران و سایر کشورهای جهان، همفکری ادیان و مذاهب در چالش های اجتماعی دوره معاصر و همچنین تاکید بر نقش خانواده به عنوان نهادی مقدس از منظر ادیان و مذاهب می باشد. 

به منظور زمینه سازی علمی برای مشارکت هرچه بیشتر پژوهشگران در این همایش، پیش نشست های متعددی به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی در سطح ملی و بین المللی در مراکز دینی مختلف تدارک دیده شده است. 

برای کسب اطلاع بیشتر از برنامه ها، اخبار و گزارش ها به سامانه های همایش  (سامانه فارسی) و (سامانه انگلیسی) مراجعه نمایید.

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8545


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها