دیپلماسی❜ دانشگاهی/ حضور پروژه مسکونی فردوسی مشهد در مرحله نهایی جایزه جهانی معماری (WAF) 2023 سنگاپور

  • بازدید: ۱۲۴
دانشگاهی/ حضور پروژه مسکونی فردوسی مشهد در مرحله نهایی جایزه جهانی معماری (WAF) 2023 سنگاپور

پروژه مجموعه مسکونی فردوسی مشهد که توسط اساتید دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد طراحی شده است، در میان طرح های منتخب قرار گرفت و در مرحله نهایی جایزه جهانی معماری (از معتبرترین جایزه های معماری جهان)  سال 2023 حضور دارد.

این پروژه که یک مجموعه مسکونی 800 واحدی در شهر مشهد است با اصول و معیارهای سایت مسکونی کم کربن طراحی شده است.

طراح اصلی پروژه دکتر علیرضا تغابنی (مشاور دیگر- Nextoffice) عضو هیات علمی افتخاری دانشکده معماری و طراحی بخش توسعه و معماری توسط دکتر حامد کامل نیا عضو هیات علمی گروه معماری در قالب طرح برون دانشگاهی انجام گرفته است.

این پروژه با مشارکت شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق (مهندس توتونچی) و آستان قدس رضوی در زمینی به مساحت 5 هکتار در حال ساخت است.

لازم به ذکر است مراسم نهایی جایزه جهانی معماری برای انتخاب برترین طرح ها، در 29 نوامبر تا 1 دسامبر سال 2023 در کشور سنگاپور برگزار خواهد شد.

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/128


Share

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها