دیپلماسی❜ دانشگاهی/ اعطای یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه فردوسی مشهد به دانشگاه کوردوبا اسپانیا

  • بازدید: ۲۸۸
دانشگاهی/ اعطای یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه فردوسی مشهد به دانشگاه کوردوبا اسپانیا
دانشگاه فردوسی مشهد

در دیدار هیات ایرانی با مسئولان دانشگاه «کوردوبا»ی اسپانیا، یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کوردوبا از سوی حسن قشقاوی سفیر ایران تقدیم «انریکه کسادا موراگا» ریس همکاری‌های بین‌المللی این دانشگاه شد.

به گزارش ایسنا، در این دیدار که محمد مهدی برومندی، معاون وزیر جهاد کشاورزی ایران، نیز در آن حضور داشت، با اشاره به ظرفیت گسترده همکاری‌های علمی و پژوهشی بین دو کشور، بر ضرورت تبادل تجارب پژوهشی اساتید و محققان در حوزه کشاورزی و باغبانی تاکید شد.

بر اساس این گزارش، هیات ایرانی در این سفر از مراکز تحقیقات کشاورزی خصوصا مرکز تحقیقات پرورش زیتون و محصولات باغی کوردوبا بازدید کردند. در این بازدیدها پروفسور «لوئیس رایو»، مدیر هماهنگی مرکز بین‌المللی زیتون و سایر محققان و اساتید اسپانیایی، گزارش میدانی ارائه کردند.


:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8367


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها