دیپلماسی❜ حمل و نقل/ مستندسازی «علی جبار» مهماندار عراقی شرکت هواپیمایی العراقیه با عنوان «روایت یک روز سفر از نجف تا مشهد» در پلتفرم یوتیوب + ویدئو

  • بازدید: ۳۳
حمل و نقل/ مستندسازی «علی جبار» مهماندار عراقی شرکت هواپیمایی العراقیه با عنوان «روایت یک روز سفر از نجف تا مشهد» در پلتفرم یوتیوب + ویدئو
پلتفرم یوتیوب

باز نشر برخی از ویدئوهای منتخب و منتشره در بزرگترین و مشهورترین پلتفرم جهانی اشتراک ویدئو یعنی «یوتیوب»، می تواند در سامانه های داخل کشور همچون آپارات، مفید فایده باشد.

بدین جهت که بسیاری از هموطنان ما، دسترسی به یوتیوب نداشته و یا این دسترسی به سهولت انجام نمی شود و لذا چنین ویدئوهای ارزشمند و مفیدی را مشاهده نمی کنند.

یکی از آن ویدئوها، فیلمی است که «علی جبار» با عنوان «یک روز از زندگی یک مهماندار پرواز» در صفحه ی خود در یوتیوب منتشر کرده است.

وی گزارش ویدئویی یا همان «ولاگ» خود را ابتدا از فرودگاه نجف اشرف آغاز کرده و سپس زیبایی های فرودگاه بین المللی مشهد، هتل بین المللی قصر طلایی، ییلاقات حاشیه ی شهر در طرقبه را به تصویر می کشد.

پایان بخش این گزارش تصویری، تشرف اش به حرم مطهر حضرت امام علی ابن موسی الرضا علیه فضل الصلواة و السلام است که فضای معنوی خاصی به این مستند ویدئویی می بخشد.

گفتار این ویدئو به زبان عربی است و امیدواریم مخاطبان فرهیخت بویژه عرب زبانان، نهایت بهره را از مشاهده ی این ویدئو ببرند.

اندیشکده ی بین المللی فرهیخت به سهم خود از «علی جبار» این مهماندار خوش سلیقه شرکت هواپیمایی العراقیه و همه ی فعالان رسانه ای و گردشگری که تلاش می کنند به سهم خود، زیبایی ها و واقعیت های جهان شهر مشهدالرضا را به جهانیان معرفی کنند، قدردانی نموده و مساعی آنان را ارج می نهد.

بی شک، این تلاش ها و زحمات، نزد ولی نعمت همه ی ایرانیان و صاحب حقیقی ارض اقدس توس، یعنی وجود ذیجود حضرت امام علی ابن موسی الرضا علیه السلام، مأجور بوده و عاقبت بخیری و عافیت را در هر دو جهان به همراه خواهد داشت. منصور باشید.

وی در صفحه ی یوتیوب خود @ali_jabbar1991  این گونه نوشته است:

رحلة کاملة من مطار النجف الى مدینة مشهد/ یوم من حیاة المضیف الجوی

السلام علیکم ‎و أهلًا وسهلًا بیکم اصدقائی بقناتی المختصة ‎بمعلومات على  الطیران المدنی وفلوکات السفر ‎‏‎اذا عندک ای استفسار او اقتراح ارجو متابعتی ع مواقع التواصل الاجتماعی 

>>> مشاهده ی ویدئو در صفحه ی آپارات اندیشکده...


:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8567


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها