دیپلماسی❜ دانشگاهی/ دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کسب رتبه برتر بین الملل در ارزشیابی سالانه وزارت بهداشت

  • بازدید: ۵۰۷
دانشگاهی/ دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کسب رتبه برتر بین الملل در ارزشیابی سالانه وزارت بهداشت
دانشگاه علوم پزشکی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد؛ دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رتبه برتر حوزه بین‌الملل 

مبرهن گفت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارزشیابی سالانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال جاری موفق به کسب رتبه برتر حوزه بین‌الملل شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه مرکز یونسکو مشهد با هدف گسترش علوم پایه مرتبط با سلامت و تغذیه انسانی در سطح ایران و بین‌الملل به عنوان اولین مرکز یونسکو در دنیا تاسیس شده است گفت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارزشیابی سالانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال جاری موفق به کسب رتبه برتر حوزه بین‌الملل شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه به همت مراکز تحقیقاتی و دانشکده ها، دوره‌های پست دکترا از سال ٩٧ در این دانشگاه در حال برگزاری است و تا کنون ٨۵ دانشجو جذب این دوره ها شده‌اند و ۵۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند، اظهار کرد: همچنین در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، حوزه‌های تعاملات بین‌الملل، ارتباط با سازمان‌های علمی بین‌المللی و جذب دانشجویان خارجی مورد ارزیابی قرار گرفتند که دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق بوده است.

غیور مبرهن تصریح کرد: انعقاد تفاهم‌نامه جامع همکاری‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی با استاندار ولایت هرات و اجرایی شدن این تفاهم‌نامه فی ما بین اورژانس ١١۵ و معاونت غذا و دارو و استاندار هرات باستان، انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک با دانشگاه غالب استان هرات و دانشکده پزشکی بلخ مزار شریف افغانستان و بازدید دیپلمات‌های کشور اﻓﻐﺎﻧﺳﺗﺎن از ﺑﺎﻧﮏ ﭼﺷم داﻧﺷﮕﺎه علوم پزشکی ﻣشهد از جمله اقدامات این دانشگاه در حوزه بین‌الملل محسوب می‌شود.

* تصاویر زیر مربوط به بیمارستان امام رضا(علیه السلام) یکی از مراکز اصلی درمانی برای گردشگران سلامت است.:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/680


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها