دیپلماسی❜ فناوری/ ۱۵ میلیون دانش آموز روزانه از طریق اینترنت در حال تحصیل اند اما به خاطر کرونا فعالیت های بین المللی مشهد تعطیل شده! چرا؟

  • بازدید: ۷۷۵
فناوری/ ۱۵ میلیون دانش آموز روزانه از طریق اینترنت در حال تحصیل اند اما به خاطر کرونا فعالیت های بین المللی مشهد تعطیل شده! چرا؟

سلام، من یک فرهنگی هستم و امروز در سایت شما دیدم که کسی گله کرده بود چرا با شیوع کرونا در ایران و مشهد فعالیت های بین المللی این شهر به صورت مجازی برگزار نمیشه؟ برای همین لازم دیدم بگم حق با ایشان هست چون همین الان ۱۵ میلیون دانش‌ آموز ایرانی در ۱۱۰ هزار مدرسه در داخل کشور از طریق همین ارتباطات اینترنتی و از راه دور تحصیل می‌ کنند و حتی در خارج از کشور هم ۱۴ هزار دانش آموز داریم که در ۴۳ کشور، ۶۵ شهر و ۹۵ مدرسه ایرانی خارج از کشور به همین صورت دورکاری مشغول تحصیل هستند و مشکلی خاص و حادی هم به وجود نیومده، این مشکل فقط مربوط به ایران نیست و بخش آموزش عمومی سایر کشورهای دنیا هم به همین صورت فعال هست برای همین واقعا" باید گله کرد از این همه سازمان و نهاد شاغل به کار در مشهد دومین کلان شهر بزرگ ایران که چرا به خاطر کرونا عملا کارهای بین المللی خودشون رو تعطیل کردند؟ و جدا" جای تأسف داره، به قول اون دوستمون میهمان خارجی مصلحت نیست به صورت حضوری دعوت بشه و بیاد به ایران و مشهد ولی اینترنتی که میشه دعوتش کرد بیاد تو یک وبینار آنلاین؟ تازه هیچ هزینه ای هم نداره و باید این فعالیتهای مجازی بیشتر بشه نه کمتر، موفق باشید 

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/7680


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

نظرات مخاطبان