دیپلماسی❜ دینی/ نگارخانه مناسبتی؛ فرارسیدن اعظم الاعیاد، عید ولایت و امامت، «عید سعید غدیر خم» بر همه شیعیان ولایتمدار و پیروان امام هدی، مهدی موعود (عج) مبارک باد

  • بازدید: ۳۵۴
دینی/ نگارخانه مناسبتی؛ فرارسیدن اعظم الاعیاد، عید ولایت و امامت، «عید سعید غدیر خم» بر همه شیعیان ولایتمدار و پیروان امام هدی، مهدی موعود (عج) مبارک باد

فرارسیدن ١٨ ذوالحجه ، سالروز عید سعید غدیر خم عیدالله الاکبر، روز جانشینی صریح حضرت امیرالمؤمنین، امام «علی بن ابی طالب» (علیه السلام) در مقام امامت پس از پیامبر اعظم (صلوات الله علیه) و عیدی که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان با عرشیان و فرشیان است را به عموم مسلمانان و مؤمنان خیر اندیش و نیکو خصال بویژه شیعیان ولایتمدار و پیروان حقیقی آن حضرت تبریک و تهنیت می گوییم.

در آستانه عید جانشینی آن امام همام، پوسترهای زیر توسط تنی چند از خادمان بین المللی و هنرمندان مردمی امام رضا(ع) و عاشقان ولایت و امامت طراحی شده که به نیت برکت افزایی به تلاش گروهی و بی منت آنان در راستای تکریم زوار غیر ایرانی و توسعه ی روابط خارجی شهر و استان امام مهربانی ها با جهان پیرامون تقدیم نگاه شوق مندان گرامی می شود. 

 برای مشاهده ی پوسترها در طرح ها و ابعاد مختلف بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

>>> مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر 01 ... 

>>> مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر 02 ... 

>>> مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر 03 ... 

>>> مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر 04 ... 

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8503


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها