دیپلماسی❜ ورزشی/ تقویم فرهیخت: مهر ماه ۱۴۰۲، برگزاری تورنمنت بین‌المللی کاراته با حضور ۱۰ کشور خارجی در مشهد

  • بازدید: ۳۹۴
ورزشی/ تقویم فرهیخت: مهر ماه ۱۴۰۲، برگزاری تورنمنت بین‌المللی کاراته با حضور ۱۰ کشور خارجی در مشهد
هیات کاراته استان

رییس هیات کاراته خراسان رضوی بیان کرد: این مسابقات در بخش آقایان و بانوان و در تمام رده‌های سنی در مهر ماه برگزار خواهد شد و میزبان حدود ۸۰۰۰ ورزشکار در بخش آقایان و بانوان هستیم و این مسابقات در تقویم سالیانه فدراسیون کاراته ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، هادی امیری؛ رییس هیات کاراته خراسان رضوی در خبری اطلاع داد: برگزاری یک تورنمنت بین‌المللی کاراته با حضور ۱۰ کشور خارجی در مهر ماه امسال در کلان شهر مشهد برگزار خواهد شد.

امیری در ادامه افزود: از بزرگترین رویدادهای هیات کاراته در سال جاری میزبانی از مسابقات هشتمین خورشید است که تا امروز ۱۰ کشور از جمله روسیه و ترکیه برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

رییس هیات کاراته خراسان رضوی اضافه کرد: این مسابقات در بخش آقایان و بانوان و در تمام رده‌های سنی در مهر ماه برگزار خواهد شد و پیش‌بینی ما این است که میزبان حدود ۸۰۰۰ ورزشکار در بخش آقایان و بانوان باشیم و این مسابقات نیز در تقویم سالیانه فدراسیون کاراته ثبت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین حضور ۲ تیم از خراسان رضوی در این مسابقات از نقاط قوت هیات کاراته استان خواهد بود و در بخش استعدادیابی در سال جاری بیش از ۳۰ تخته تاتامی برای شهرستان‌ها و مناطق محروم خراسان رضوی در نظر گرفتیم.

امیری ابراز داشت: خراسان رضوی را به ۶ منطقه استعدادیابی تقسیم کرده‌ایم و به هر پایگاه استعدادیابی ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده‌ و امکاناتی نظیر تاتامی، میت و تخته استپ برای این پایگاه‌ها در نظر گرفته‌ایم.

رییس هیات کاراته خراسان رضوی اذعان داشت: مربیان پایگاه‌های استعدادیابی نیز از مرکز شناسایی شده و توسط هیات کاراته استان به صورت پوشش رایگان به شهرستان‌ها اعزام خواهندشد و نیم‌نگاهی به تقویت تیم‌های خراسان رضوی داریم. در رده پایه و در بخش آقایان و بانوان در تیم‌های آینده‌سازان کشوری نیز حضور خواهیم داشت.

امیری در خاتمه یادآور شد: کاراته‌کاران خراسان رضوی در مسابقات کشوری درخشش کم‌سابقه ای داشته اند و در سال گذشته امیر اسلامی در انتخابی مسابقات آسیایی گوانگژو نخستین مدال طلای کشوری از خراسان رضوی را کسب کرد.  


:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/5842


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها