دیپلماسی❜ هنری/ نگارخانه فرهیخت: ارائه ی فایل لایه باز و پوستر بازطراحی شده «روز عاشورا» از خادم هنرمند رویکرد بین المللی شهر رضوی

  • بازدید: ۲۷۵
هنری/ نگارخانه فرهیخت: ارائه ی فایل لایه باز و پوستر بازطراحی شده «روز عاشورا» از خادم هنرمند رویکرد بین المللی شهر رضوی
نگارخانه فرهیخت

همان طور که مستحضرید، یکی از زمینه ها برای ارائه ی فعالیت های هنری در گارگاه گرافیک، «مناسبت های مذهبی» است که برخی از هنرمندان و خادمان رویکرد بین المللی شهر و استان منسوب به امام مهربانی ها، حضرت اباالحسن الرضا علیه السلام، طرح هایی را آماده و برای «نگارخانه ی فرهیخت» ارسال می کنند و ما هم در تارنمای فرهیخت، آن را در اختیار علاقه مندان به ساحت قدسی حضرات آل الله، علیهم صلوات الله قرار می دهیم.

اکنون نیز در آستانه ی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، طرح دیگری را شاهدیم که هم فایل با کیفیت آن و هم فایل لایه باز آن به صورت فرمت PSD برای نرم افزار فتوشاپ، در اختیار شوق مندان گرامی قرار می گیرد. 

باشد که حضرتش به لطف و کرم خود، این قلیل برگ سبز را بپذیرد. ان شاءالله الرحمن...


>>> دریافت فایل پوستر «روزعاشورا» در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر...   

>>> دریافت فایل لایه باز PSD پوستر «روزعاشورا» در ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر...   

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/6595


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها