دیپلماسی❜ علمی/ تقویم فرهیخت: برپایی بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی برق در مشهد به میزبانی شرکت توزیع برق

  • بازدید: ۶۷۰
علمی/ تقویم فرهیخت: برپایی بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی برق در مشهد به میزبانی شرکت توزیع برق
شرکت برق مشهد

اولین جلسه شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی برق با حضور دکتر غفوری فرد رئیس انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، مهندس رمضانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد، دکتر عبادی رئیس انجمن مهندسین برق رو الکترونیک شاخه خراسان مهندس کریمی معاون برنامه ریزی و مهندسی، مهندس علیشاهی مدیر دفتر تحقیقات و علیرضا کاشی مدیر دفتر روابط عمومی برق مشهد در محل شرکت توزیع برق مشهد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، در این جلسه که به منظور هماهنگی لازم و با هدف برگزاری هر چه بهتر این کنفرانس تشکیل شد، دکتر غفوری فرد ضمن تشریح اهمیت برگزاری این کنفرانس و هماهنگی انجام شده با شرکت توانیر، مقرر شد توزیع برق مشهد، میزبان این کنفرانس گردد.

وی با اشاره به اینکه شورای سیاست گذاری و هیأت رئیسه کنفرانس به موضوع استفاده از تجربه مدیران صنعت برق اهمیت می دهند گفت: در این رابطه سعی شده از مدیران و متخصصین صنعت برق دعوت شود که این مهم می تواند در انتقال تجربیات بسیار حائز اهمیت باشد.

در این جلسه مهندس رمضانی نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان جلسه و اهمیت خدمت به مردم گفت: حضور و هم نشینی با اساتید دانشگاهی همواره یک افتخار برای ما محسوب می شود و در این کنفرانس نیز افتخار می کنیم که در خدمت اساتید دانشگاه فردوسی هستیم.

وی گفت: توزیع برق مشهد با کمک از اساتید دانشگاه فردوسی و سایر مراکز علمی تمام تلاش خود را معطوف آن خواهد کرد که بهترین و جامع ترین کنفرانس شبکه های توزیع را برگزار نماید.

در این جلسه، اعضای هیات رئیسه کنفرانس(8نفر)، هیات سیاست گذاری (15 نفر)، کمیته اجرایی (15 نفر) و کمیته علمی (68 نفر) انتخاب و معرفی شدند.

شایان ذکر است در این جلسه، پوستر کنفرانس و همچنین مفاد و محورهای مقالات نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8519


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها