دیپلماسی❜ سیاسی / دیدار «وسام محمدالمرتضی» وزیر فرهنگ لبنان با «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی

  • بازدید: ۳۰۸
سیاسی / دیدار «وسام محمدالمرتضی» وزیر فرهنگ لبنان با «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی
استانداری خراسان رضوی

وسام محمدالمرتضی، وزیر فرهنگ کشور لبنان، با یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی، در دفتر وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

یعقوبعلی نظری در دیدار با وزیر فرهنگ کشور لبنان که صبح امروز، ۲۴ اردیبهشت‌ ماه  در استانداری خراسان رضوی انجام شد، اظهار کرد: لبنان برادر دینی، انقلابی و جهادی ماست و اعلام آمادگی می‌کنیم که در زمینه‌های مختلف زیارت، اقتصاد و مسائل فرهنگی تبادلات و توافق‌ نامه‌های اجرایی با این کشور داشته باشیم.

وزیر فرهنگ لبنان نیز در این نشست گفت: حضور در مشهد مقدس سرآغاز همکاری‌های بیشتر با استان خراسان رضوی است. خراسان رضوی به‌ خصوص مشهدالرضا برای مردم لبنان به‌ ویژه شیعیان این کشور بسیار پرمفهوم و حائز اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی وی خاطرنشان کرد: اساسا معتقد هستیم که لبنان با مقاومت زنده خواهد بود و پشتیبانی مردم لبنان بود که توانست لبنان را آزاد کند.  

وسام محمد المرتضی با تاکید بر تعاملات بیشتر لبنان با خراسان رضوی ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های مناسبی که صورت می‌گیرد، شاهد همکاری‌های هرچه بیشتر استان خراسان رضوی با کشور لبنان به‌ ویژه در بخش‌های فرهنگی و اقتصادی باشیم.

انتهای پیام

>>> مشاهده ی پوستر نگارخانه ی فرهیخت:

سیاسی/ نگارخانه فرهیخت: دیدار «وسام محمدالمرتضی» وزیر فرهنگ لبنان با «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8402


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها