دیپلماسی❜ سیاسی / دفتر یادبود شهدای خدمت توسط سرکنسول کشورهای خارجی در مشهد امضا شد

  • بازدید: ۹۳
سیاسی / دفتر یادبود شهدای خدمت توسط سرکنسول کشورهای خارجی در مشهد امضا شد
وزارت امور خارجه

سرکنسول‌ها و رؤسای نمایندگی‌های خارجی مقیم مشهد با حضور در دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه، دفتر یادبود شهدای خدمت را امضا کردند. امروز سه‌شنبه اول خردادماه 1403، دفتر یادبودی در محل نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق کشور به مناسبت شهادت حضرت آیت‌الله رئیسی، دکتر امیرعبداللهیان و همراهان ایشان گشوده شد.

سرکنسول‌ها و رؤسای نمایندگی‌های خارجی مقیم مشهد از کشورهای پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، ترکیه، عراق، عربستان و رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد (UNHCR) در محل نمایندگی حضور پیدا کرده و با اهدای تاج گل و امضای دفتر یادبود، مراتب همدردی و تسلیت خود را در خصوص این ضایعه اسف‌بار ابراز کردند.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی وزارت خارجه در مشهد، همچنین شهردار مشهد مقدس، مدیران شهرداری و رئیس و اعضای شورای شهر نیز با حضور در دفتر نمایندگی و اهدای تاج گل مراتب همدردی و تألم خود را ابراز کردند.

تعداد زیادی از مدیران استانی از جمله مدیرکل صمت، مدیرکل جهاد کشاورزی، رئیس اتاق بازرگانی، معاون بین‌الملل آستان قدس رضوی، مدیرکل گمرک مشهد و ناظر گمرکات استان، مدیرکل اتباع استانداری و مدیرعامل اتحادیه کشاورزی و دامداران استان نیز در دفتر نمایندگی وزارت خارجه حضور به هم رسانده و ضمن همدردی با خانواده وزارتخانه، مراتب تسلیت خود را ابراز کردند.

ایسنا/خراسان رضوی :: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/2991


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

نظرات مخاطبان