دیپلماسی❜ سلامت/ مشهد، میزبان همایش بین المللی مدیریت سلامت و بحران در تجمعات انبوه

  • بازدید: ۱۷۴
سلامت/ مشهد، میزبان همایش بین المللی مدیریت سلامت و بحران در تجمعات انبوه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در آخرین روز مرداد، مشهد، میزبان همایش بین المللی مدیریت سلامت و بحران در تجمعات انبوه...

همایش علمی و بین المللی مدیریت سلامت و بحران در تجمعات انبوه، با حضور سازمان‌ها و نهاد‌ها و سخنرانان داخلی و خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزارمی شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد،مشهد، میزبان همایش بین المللی مدیریت سلامت و بحران در تجمعات انبوه گفت: این همایش ۳۱ مردادماه به همت کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل این دانشگاه و با هدف مدیریت و هماهنگی بیشتر میان سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف در زمان برگزاری برنامه‌ها و مناسبت‌های ملی و مذهبی، برگزار می‌شود.

دکتر ایوب توکلیان با بیان اینکه این گونه تجمعات سال به سال گسترده‌تر برگزار می‌شود، تصریح کرد: امسال در دهه پایانی ماه صفر نسبت به سالیان قبل جمعیت بیشتری به مشهد مشرف می‌شوند و این موضوع ضرورت آمادگی و پیش بینی و تدابیر این مراسم را به صورت علمی‌تر و آکادمیک‌تر نشان می‌دهد.

وی گفت: جلسه هماهنگی با ارگان‌های مختلف از جمله آستان قدس رضوی، شهرداری، استانداری، سپاه و... برگزار شد تا با برنامه ریزی لازم، بتوان همایشی با محتوای بهتر برگزار و در سایه اطلاعات به دست آمده از این همایش بتوان به بهترین شکل ممکن به زائران خدمت رسانی کرد.

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/8554


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها