دیپلماسی❜ اقتصادی/ دیناری: سرمایه‌گذاری خارجی ۹۰ میلیون دلاری در حوزه گردشگری خراسان رضوی

  • بازدید: ۲۰۳
اقتصادی/ دیناری: سرمایه‌گذاری خارجی ۹۰ میلیون دلاری در حوزه گردشگری خراسان رضوی
اداره کل گردشگری

سرمایه‌گذاری خارجی ۹۰ میلیون دلاری در حوزه گردشگری خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی ، معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره‌کل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری خارجی ۹۰ میلیون دلاری در حوزه گردشگری استان خبر داد.

احمد دیناری اظهار کرد: این میزان سرمایه‌گذاری خارجی در مقایسه با سال ۱۴۰۰ حدود ۱.۵ برابر رشد داشته است.

وی ادامه داد: این سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه واحدهای اقامتی بوده و متقاضیان از کشورهای عربستان، افغانستان، امارات متحده عربی و هلند هستند.

دیناری با اشاره به رویکرد اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی برای تسهیل سرمایه‌گذاری در استان تصریح کرد: این اداره کل در مرکز جذب سرمایه‌گذاری خارجی که در استان ایجاد شده، نماینده‌ای ویژه مستقر کرده و تعامل و ارتباط تنگاتنگی با سرمایه‌گذاران به‌ ویژه سرمایه‌گذاران خارجی دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی، معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی تاکید کرد: در استان از هر گونه سرمایه‌گذاری بر اساس نیاز و ضرورت حمایت می‌کنیم.

:: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/1397


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها