دیپلماسی❜ /دکتر مهدی فتحی، فلوشیپ فوق تخصصی بیهوشی قلب و رئیس انجمن هپنوتیزم آسیا

  • بازدید: ۷۴۵
/دکتر مهدی فتحی، فلوشیپ فوق تخصصی بیهوشی قلب و رئیس انجمن هپنوتیزم آسیا

مشاهیر فرهیخت، مفاخر و چهره های ماندگار: دکتر مهدی فتحی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رئیس انجمن هپنوتیزم آسیاست. متخصص بیهوشی و درد، فلوشیپ فوق تخصصی بیهوشی قلب، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد، هیپنوتیزم درد، بلوک های عصبی و رییس انجمن هیپنوتیزم آسیا از جمله تخصص ها و سوابق اجرایی دکتر مهدی فتحی است. دکتر فتحی، دارای سوابق اجرایی و فعالیت های بین المللی و منطقه ای فراوانی است که می توان گزارش کامل آنها را در وبگاه شخصی اش جست و جو کرد. از جمله این ارتباطات بین المللی، سخنرانی وبیناری در هشتمین کنگره بین المللی هپنوتیزم مکزیک است که با عنوان « رهبران هپنوتیزم » در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.  

برای کسب اطلاعات یبشتر در مورد این وبینار، اینجا را  کلیک فرمایید. همچنین برای مشاهده وبگاه شخصی دکتر فتحی اینجا را کلیک فرمایید.


 :: لینک کوتاه مطلب :: farhikhtt.ir/post/7899


Share
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

پرونده ی خبری ویژه

جشنواره رسانه خورشید تهران ⚠️️ بدترین اتفاق سال
جشنواره بین المللی رسانه خورشید


رویدادهای غیر بین المللی

همه شرح

توضیح : رویدادهای فهرست شده در این بخش، رخدادهایی است که عنوان «بین المللی» دارند، اما حائز شرایط اطلاق عنوان «بین الملل» نیستند. به عنوان مثال فقط یک کشور خارجی در آن رویداد مشارکت دارد که باید از عنوان دوجانبه استفاده کرد ، یا آن رویداد، فاقد فراخوان بین المللی بوده و یا این که هیچ مستندی دال بر وجود حداقل یک میهمان، شرکت کننده یا داور خارجی در گزارش ها، اخبار، فیلم ها و یا گزارش های تصویری منتشره و... ارائه نشده است!


تارنمای فرهیخت

آمارها و بازدیدها